Strona archiwalna

Zgodnie z uchwałą Sejmiku Województwa Opolskiego z dnia 28. lutego 2012r. Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym został połączony w REGIONALNE CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI w Opolu - aktualna strona WWW RCRE to: www.rcre.opolskie.pl

 
 
WODIiP OPOLE
 
Menu
 Strona główna
O Ośrodku
 Ogłoszenia
 Statut organizacji
 Pracownicy
 Majątek
 Rejestry, ewidencje i archiwa
 Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw
 Rozpatrywanie skarg i wniosków
 Kontrole
 Praca
Zadania publiczne
 Projekty
 Sprawozdzania z działalności
Zamówienia do 14000€
 Przetargi w realizacji
Zamówienia powyżej 14000€
 Przetargi w realizacji
 Przetargi zakończone
WYSZUKIWANIE



wyszukiwanie zaawansowane
REJESTR ZMIAN

 Strona główna BIP
 Pobierz programy
 Mapa biuletynu
 Spis treści biuletynu
 Statystyki podstron
 Redaktorzy biuletynu
 Jak przeglądać BIP
 www.bip.gov.pl
Pracownicy WODIiP
(O Ośrodku / Pracownicy)
[opublikował(a): Artur Nowak dnia 2012-04-10 11:35:31, dokument aktualny]


Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu:
  

Imię i nazwisko: Stanowisko: Adres email: Telefon:
Lesław Tomczak dyrektor tom@wodip.opole.pl wew.100
Stanisław Rożniatowski wicedyrektor stan@wodip.opole.pl wew.103
Grażyna Kolbusz główny księgowy gkolbusz@wodip.opole.pl wew.104
Ewa Litwin sekretarz, elitwin@wodip.opole.pl wew.100
specjalista ds. szkoleń
Krystyna Niezbrzycka specjalista ds. kadr, kniezbrzycka@wodip.opole.pl wew.123
specjalista ds. zamówień publicznych,
specjalista ds. płac
Krystyna Halina Luzar księgowa, główny kasjer kluzar@wodip.opole.pl wew.121
Marian Mysior nauczyciel konsultant ds. przedmiotów informatycznych mmysior@wodip.opole.pl wew.105
Janusz Podolak nauczyciel konsultant ds. przedmiotów informatycznych jpodolak@wodip.opole.pl wew.106
Wojciech Błaszczyk kierownik zespołu informatyczno - technicznego wblaszczyk@wodip.opole.pl wew.107
Adam Koj nauczyciel konsultant ds. przedmiotów zawodowych akoj@wodip.opole.pl wew.108
Beata Bułka nauczyciel konsultant ds. nowoczesnych metod nauczania ICT bbulka@wodip.opole.pl wew.109
Roland Zimek nauczyciel konsultant ds. przedmiotów informatycznych rzimek@wodip.opole.pl wew.110
Wiesław Bartoszek nauczyciel konsultant ds. techniki wbartoszek@wodip.opole.pl wew.111
Bartosz Wójcik spec. ds. projektu bwojcik@wodip.opole.pl wew.115
„e-Szkoła, szkoła ku przyszłości”
Ireneusz Podolak kierownik ds. projektu ipodolak@wodip.opole.pl wew.116
"e-Szkoła, szkoła ku przyszłości"
Bartłomiej Piechaczek asystent ds. administracyjnych projektu bpiechaczek@wodip.opole.pl wew.117
"Innowacyjna Szkoła Zawodowa"
Barbara Rzońca starszy specjalista ds. projektów edukacyjnych basia@wodip.opole.pl wew.119
Artur Nowak starszy specjalista ds. systemoów komputerowych anowak@wodip.opole.pl wew.120
Agnieszka Koziołek pomoc administracyjna w projekcie akoziolek@wodip.opole.pl wew.122
"Opolska Akademia ICT II"
Michał Pamuła Koordynator ds. rozliczeń i sprawozdawczości projektu „Edukacja ku przyszłości” m.pamula@wodip.opole.pl wew.122
Ewa Nowemberska-Jerz Asystent administracyjny ejerz@wodip.opole.pl wew.133
Franciszek Waldera kierowca - konserwator    
Teresa Broll sprzątaczka    
Brygida Soppa sprzątaczka    
Elżbieta Waldera sprzątaczka    

  

Podmiot udostępniający: WODIiP Opole
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Krystyna Niezbrzycka
Data wytworzenia: 2012-04-10

 



  wyślij na drukarkę  |  wyświetleń podstrony: 573
wyślij podstronę na e-mail:

Łączna ilość wyświetleń podstrony wraz z innymi jej wersjami: 1024

Opis zmian w porównaniu z poprzednią wersją:
Zmiany w liscie pracownikow
pokaż rejestr zmian zawartości podstrony >>




WODIiP OPOLE
45-315 Opole, ul. Głogowska 27
tel.: 77 455 48 69, faks: 77 455 29 79
e-mail: kontakt@wodip.opole.pl
strona www: www.wodip.opole.pl
NIP: 754-25-22-336, REGON: 000196718
konto bankowe nr: 69 1160 2202 0000 0000 4140 2460
ostatnia modyfikacja zawartości: 2012-04-30 16:03:11